Зарабатываем, не выходя из дома – какие варианты?

Быть ослепительно красивой, умной и начитанной, заниматься спортом, вкусно готовить и следить за хозяйством, быть хорошей женой и мамой, и при этом еще и радовать окружающих счастливой улыбкой – ну ничего себе задача! Да покажите хоть одного мужчину, который бы с этим справился!

31.10.2013 / Lviv Fashion Week

Суспільне становище та боротьба за чоловіка в одязі від AMINA VISHNEVSKAYA

AMINA VISHNEVSKAYA – молодий талановитий дизайнер, що презентував власну колекцію одягу весна/літо 2013 на Lviv Fashion Week. У колекції постав образ сильної, самодостатньої жінки, яка попри все залишається жіночною.

30.10.2013 / Lviv Fashion Week

Невинність і чистота образу від SERGEY PROSKURNIA

У рамках Lviv Fashion Week відбувся показ колекції весна/літо 2014 молодого дизайнера SERGEY PROSKURNIA. Моделям митця притаманна доволі незвична для модного світу невинність.

29.10.2013 / Lviv Fashion Week

„Frau Blau” – мода без рамок і застережень

„Frau Blau” – ізраїльський модний бренд, заснований подружжям Олени Блаунштейн (Helena Blaunshtein) і Філіпа Цеханского (Philip Tsekhansky). Марка є символом ізраїльської моди і втілює чуттєвість, невинність, свободу та божевільність. Ключовими рисами марки є мікс тканин і текстур, а також використання несподіваних деталей. У рамках Lviv Fashion Week „Frau Blau” продемонстрував львів’янам нову колекцію, а сам Філіп Цеханский прочитав лекцію як він сам виразився про те, „…як ми починали, чого добивалися спочатку і чого добиваємося зараз”. Таким чином для місцевих модниць була привідкрита завіса над світом ізраїльської моди та історією вже легендарного бренду.

28.10.2013 / Lviv Fashion Week

Благодійний показ від Оксани Мухи на Lviv Fashin Week

Окрім фешн-розваг, можливості продемонструвати себе і побачити інших, повчитися і просто відпочити щороку Lviv Fashin Week виконує і дуже важливу, навіть життєдайну у прямому значенні функцію – рятує життя. Вже кілька років поспіль останній показ завершального дня – благодійний. Цього року у рамках благодійної акції свою колекцію вечірніх суконь Haute Couture продемонструвала відома дизайнерка Оксана Муха.

28.10.2013 / Lviv Fashion Week

Мода землі обітованої: Lviv Fashion Week представляє Frau Blau

П’ять кардинально різних колекцій мали змогу подивитися вчора на Lviv Fashion Week шанувальники моди. Дві з них представили іноземні дизайнери і тому, як все закордонне видавалися, такою собі, «екзотикою», а, отже, користалися найбільшим попитом. Свої нові колекції вчора представили Frau Blau та Marta Wachholz.

28.10.2013 / Lviv Fashion Week

Alfredo Villalba на подіумі Львівського тижня моди

У рамках Львівського тижня моди відбувся показ колекції відомого світового бренду Alfredo Villalba. Участь марки відбулася за підтримки Fashion Politikque Ltd. Та F'OLITIQUE Magazine London.

27.10.2013 / Lviv Fashion Week

Традиційні вірменські мотиви, діти і „от-кутюр” на показі SHADOYAN FASHION

SHADOYAN FASHION продемонстрував нову колекцію одягу у рамках Lviv Fashion Week. Показ відбувся у Західно-Українському Автомобільному Домі Mercedes-Benz. Оцінити колекцію маестро прийшли найвідоміші люди Львова у різних сферах. Серед них зірки, бізнесмени та публічні персони.

 
27.10.2013 / Lviv Fashion Week

SAN ANDRES MILANO презентував колекцію Mademo¡selle Lupita

Креативний директор бренду San Andres Milano Andrés Caballero представив колекцію одягу на Львівському тижні моди. Показ відбувся у Західно-Українському Автомобільному Домі Mercedes-Benz.

 
27.10.2013 / Lviv Fashion Week

Філософська колекція Inbal Gvili на Львівському Тижні Моди

Вчора Lviv Fashion Week перемістився на свою останню локацію – виставковий центр Shuvar Expo. Тут на шанувальників знаменитої, визнаної і поцінованої моди чекали не лише покази від відомих світових дизайнерів, але й безліч розваг між ними.

1 2 3 4 5 6 7