Роботи фотографа чуттєві, лаконічні та вражаючі
22.10.2013 / Lviv Fashion Week

Fashion-фотографа Ronen Fadida презентує свої роботи на Lviv Fashion Week

На Lviv Fashion Week відбудеться презентація робіт відомого ізраїльського fashion-фотографа Ronen Fadida.

Цікавий дизайнер та цікава подія з ним
23.10.2013 / Lviv Fashion Week

Спеціальний гість Lviv Fashion Week - Frau Blau

Бренд Frau Blau був заснований в 2002 р. дизайнерами Хеленою Блаунштейн і Філіпом Блау. В основі концепції марки – якісна мода з почуттям гумору, пов'язана з позитивним поглядом на життя і переконанням, що важливо насолоджуватися кожним етапом своєї праці.

24.10.2013 / Lviv Fashion Week

12-й Lviv Fashion Week: мода на руїнах

Ура! Нарешті! Модниці і модники Львова і «бліз лєжащіх областей» дочекались таки: вчора офіційно стартувала подія, якої з нетерпінням чекали шанувальники fashion-індустрії не лише у місті, але й в усій Західній Україні: розпочався 12-й Lviv Fashion Week.

24.10.2013 / Lviv Fashion Week

«F'OLITIQUE» для Lviv Fashion Week

Ексклюзивні покази та fashion-шоу, що пропонує своїм шанувальникам Lviv Fashion Week цього року доповнила виставка світової знаменитості у галузі фотографії – Ронена Фадіди. Виставка з однозначною назвою «Ronen Fadida for F'OLITIQUE Magazine» представляє серію професійних фото зроблених фотохудожником у різні роки для модного глянцю «F'OLITIQUE».

25.10.2013 / Lviv Fashion Week

Демократична мода: на Lviv Fashion Week презентували колекції прикрас із недорогих матеріалів

Довершеність ховається у деталях, а якщо це висока мода, то у колекціях авторських прикрас. Вищий пілотаж із мистецтва доповнювати образ продемонстрували дуети KATERYNA KAROL & IRYNA DZYNDRA та EVELINA TRINTCOLIN & ELINA BILOUS на відкритті Lviv Fashion Week. Матеріали, з яких виконані прикраси недорогі, а тому є підстави вважати таку моду демократичною.

 
25.10.2013 / Lviv Fashion Week

LVIV CYCLE CHIC fashion show на Львівському тижні моди

Мода у свідомості більшості людей асоціюється з чимось прекрасним, але далеким і не надто пристосованим до повсякденного життя. Саме це перешкоджає їй стати частиною із життя більшості суспільства. Цьогорічний Lviv Fashion Week кинув виклик такому стереотипу.

 
Українському фешну - бути!
25.10.2013 / Lviv Fashion Week

Lviv Fashion Week - перший день

Метою Lviv Fashion Week є створення у Львові конкурентоздатного центру моди європейського рівня,підтримка починаючих дизайнерів та впровадження українських дизайнерських брендів на європейський ринок.

 
25.10.2013 / Lviv Fashion Week

Lviv Fashion Week представив 15 нових колекцій

Другий день найпопулярнішої модної події осені Lviv Fashion Week знову вразив своїх шанувальників. Цього разу за дві години шанувальники мали змогу переглянути аж 15 колекцій OFF SCHEDULE від молодих дизайнерів з України та Білорусі.

25.10.2013 / Lviv Fashion Week

Лєна Васенко: «Важливо, щоб одяг співпадав з внутрішнім світом людини»

Не так давно колекція цієї дизайнерки потрапила до Книги Рекордів України за використання 5762 ґудзиків у оздобленні. Вона створювала сукні для найвідомішого конкурсу світу у рекордно малий термін, а вчора нарешті приїхала до Львова, щоб представити свою вже відому в Україні «ґудзикову» колекцію на Lviv Fashion Week.

27.10.2013 / Lviv Fashion Week

Lviv Fashion Week представив головні колекції

Дві колекції, які продемонстрували на Lviv Fashion Week іноземні дизайнери вчора розчарували і потішили…кожна по-своєму. Колекція від MMC Studio та Alfredo Villalba відрізнялися за стилем, за наповненням, за виконанням, загальною картинкою і, відповідно, враженнями від неї.

1 2