Fashion-фотографа Ronen Fadida презентує свої роботи на Lviv Fashion Week

22.10.2013
Роботи фотографа чуттєві, лаконічні та вражаючі

Роботи фотографа чуттєві, лаконічні та вражаючі

На Lviv Fashion Week відбудеться презентація робіт відомого ізраїльського fashion-фотографа Ronen Fadida.

Ronen Fadida – корінний ізраїльтянин, який виріс в Хайфі. Ронен працює у сфері фотографії 5 років, хоча підготовка і досвід у цій галузі займають більшу частину його життя. Зацікавлення фотографією з’явилося під час подорожей у найбільш екзотичні місця світу – Таїланд, Австралію, Єгипет і Південну Африку.

Ронен Фадіда вивчав фотографію у Port Elizabeth Technikon в Південній Африці. Під час навчання у 2002 – 2005 рр. він зосереджувався в основному на fashion-фотографії і документальній фотографії, а після його закінчення експериментував як фотожурналіст для різних ЗМІ в Ізраїлі.

Досить швидко Ронен зробив собі ім’я у першу чергу в світі моди. Тепер він працює з багатьма відомими комерційними клієнтами, зокрема з Renuar, Laisha Magazine, Blazer, Go Magazine, Wrangler Jeans, At Magazine та ін. Його твори можна регулярно спостерігати у цих та інших публікаціях. Ронен співпрацює з Vogue Italy і F'OLITIQUE Magazine (London), працює зі знаменитостями, зокрема з відомою супермоделлю Бар Рафаелі.

Відкриття виставки – 23 жовтня 19.00, Фабрика повидла (вул. Б. Хмельницького, 124). Всі роботи будуть доступні для перегляду на основній локації Lviv Fashion Week у ВЦ Shuvar-Expo 26-27 жовтня.