«ArtKids»: герої дитячих казок ожили на малюнках юних художників

Воскресенье, 6 мая 2018, 10:10
Найкращі роботи юних митьців завдяки проекту ArtKidsпоїдуть в Єреван (Вірменія). Творчість Шевченка на малюнках юних художників проекту ArtKids була представлена в Національному музеї Тараса Шевченка.
«ArtKids»: герої дитячих казок ожили на малюнках юних художників

“Підтримка талановитої молоді – одна з найвигідніших інвестицій у майбутнє держави!” – під таким гаслом14 квітня 2018 року в Національному музеї Тараса Шевченка в рамках проекту підтримки юних художників ArtKids відбулася ІІ урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків на тему «Сюжети з книжок. Герої книжок. Творчість Т.Шевченка».

Понад 100 талановитих дітей з усієї Українидолучилися до конкурсу, попередньо пройшовши відбір. Основний критерій участі – бажання творити та здібності до малювання! «Вони, як відомо, є у кожної дитини!», - запевняють організатори «ArtKids».

В цей раз в проекті ArtKids прийняли участі діти з обмеженими можливостями. Не зважаючи на те, що цим дітям дещо важче ніж іншим, проте вони не менш талановиті та обдаровані, ніж їх однолітки. Перед ними відкритий цілий світ і кожен з них може знайти себе у ньому, а дорослі мають їм у цьому допомагати, підтримувати та заохочувати!

Роботи дітей з Золотівської школи Попаснянської дитячої школи мистецтв були надзвичайні, а юні конкурсанти вже на днях отримають свої подарунки поштою.

Як зазначила організатор заходу – заступник начальника Управління Державної служби зайнятості (Центральний апарат), засновниця 1-го блог-журналу «LuckyUkraine»,громадський діячОлеся Тарасенко, «Ми вдячні всім учасникам за участь, а їх було більше 100 зі всієї України. Ми пишаємося, що роботи дітей на тему творчості Шевченко були не лише представлені в Національному музеї Тараса Шевченка, а й стануть частиною експозиції майбутнього музею Шевченко в Єревані (Вірменія). Щиро дякуємо всім партнерам та ЗМІ за популяризацію національних традицій та підтримку дитячого мистецтва та нашого проекту ArtKids!»

Своєю чергою куратор проекту Альона Кириченко наголосила: «Коли бачиш щасливі очі дітей, посмішку, радість від того що їх творчість підтримали і коли діти підходять і кажуть «Спасибі», то це найкраща похвала і розуміння, що все заплановане вийшло. І для когось ArtKids це початок творчого шляху...»

Творчу атмосферу свята та настрій його гостям створювала ведуча заходу – юний блогер Єлизавета Рудика.

З привітальним словом до всіх гостей виступили головний зберігач Національного музею Тараса Шевченко Юлія Шиленко та директорка Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко.

Музичні виступи подарували співачка Ксанті, Анаіт Гаспарян, Владлена Рубльова, Ольга Недужа та Сотченко Карина.

Членами журібули відомі митці, які шляхом рейтингового голосування визначили переможців конкурсу: Оксана Фурса, Слава Займак, Лідія Селянко, Сергій Луценко, Анастасія Гончаренко та Едуард Межул.

ПЕРЕМОЖЦІ КАТЕГОРІЇ 12 - 17 років
1 місце - "Думи мої, думи мої" Вікторія Денисова 14 років м. Киев
2 місце –«Плач Ярославни» Рудика Єлизавета 12 років м Київ
3 місце - «Родина» Коваленко Дарія 13р м. Біла Церква

ПЕРЕМОЖЦІ КАТЕГОРІЇ 7 - 11 років
1 місце - "Палітра життя Великого Кобзаря" Строєва Єва, 9 р м. Київ
2 місце - «Біляночка та Зоряночка» Ковальчук Каріна 9 р. м. Біла Церква
3 місце - «Пеппі довгапанчоха» Стороженко Поліна 8 р м. Біла Церква

ПЕРЕМОЖЦІ В КАТЕГОРІЇ 5 - 7 років
1 місце - «Царівна жаба» Тершак Поліна 7 р м. Киев
2 місце - «Пригоди колобка» Пасічник Марія 6 р м. Київ
3 місце – «Біла Лілея» Богуш Софія 7 років, м.Умань

Додаткові номінації:  кольорове рішення - Тетяна Медна 9 р, краща композиція - Старовойт Анастасiя 9 р, новаторська техніка - Данелян Роберт 15 р, оригінальність стилю - Кириченко Маша 8 р.

Захід відкривали гості з Миколаївщини – Спілка вірмен України Миколаївської області, які виконали пісні вірменською мовою та національний танець.

Окрасою заходу став виступ Ансамблю бандуристів “Калиновий цвіт”

Протягом всього заходу відбулись майстер-класи від Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, майстер-клас з каліграфії, показ етнічної колекції одягу від Арт-школа моди та краси KidsStyleта дизайнера Яни Козловської, показ колекції «Веселка над Хрещатиком» від юного дизайнера Вікторії Денисової, а також були представлені зона профорієнтації від Київського міського центру зайнятості та фотозона від фотографа Олени Женевської.  

Захід проходив за підтримки Союзу вірмен України та партнерів: Київського міського центру зайнятості, Парку «Київська Русь», Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі.

Окрема вдячність магазину елітного паперу Denken Store за подарунки для всіх учасників. Також організатори вдячні партнерам ZABUGOR.COM Luxury Travel Club та Rotary Club Kiev за подарунки для юних художників.

Спецномінації для юних митцівприготували письменник, скульптор Руслан Найда та видавництво “Самміт-книга”, журнал Elite Baby World, дизайнер та засновник дитячого бренду Infant Ольга Лейбова, художник та автор проекту Brexit Игор Галан, журнал “Дипломат”,British Study Centres Ukraine, поета-пісняра Діани Гольде, бренду одягу для особливих подій My Angels Dress, журналу “Мір детства і чудес”, дизайнер Яна Козловська.

Вдячність за журналу Super Lady за особливі подарунки для особливих юних творців проекту.

Одяг організаторів від бренду “Синій льон” та образ ведучої створений брендом одягу для особливих подій My Angels Dress.

Всі учасники отримали дипломи та медалі,а також цінні подарунки від партнерів заходу.

Всі юні таланти не лише занурилися в атмосферу творчості та свята, отримали подарунки та приємні враження, а й могли поласувати смачними та корисними екологічно чистими молочними продуктами від постійного партнеру проекту торгівельно-виробничої мережі «Молоко від фермера».

Феєричним завершенням заходу став витвір кулінарного мистецтва від мережі ресторанів L’KAFA CAFE, які особливу увагу приділяють розвитку талантів підростаючого покоління.

Організатори творчого заходу ставлять собі за мету не тільки підтримувати творчо обдароване підростаюче покоління шляхом його естетичного виховання, але залучати якомога більше дітей та підлітків до занять художньою творчістю. Завдяки цьому вони матимуть змогу розвивати свій творчий потенціал, паралельно удосконалюючи вже наявні вміння за допомогою фарб та олівців відображати на холстах та аркушах паперу свої враження і своє бачення краси  навколишнього світу. Крім цього, одним з головних завдань «ArtKids» є розвиток у підростаючого покоління почуття любові до народних традицій.

Наші медіа-партнери:

- журнали: Elite World, Fashion of Diplomacy, Super Lady magazine, Topcity Magazine,  Дипломат, Журнал "БізнесWOMAN", Elite Baby World, Журнал-каталог моделей "Glyanec", Woman magazine, Мир детства та чудес.

- онлайн-видання: МамаWOW, Harved online, Креативное агентство Oblik.Media, Діти в місті. Київ, Столичный дозор, Модные Места / Style Spot, Studioofmydreams, Be my media, Ivetta, Новини України Tut-Ua.com, Модний онлайн журнал - VTrendi.com.ua, Каблучки.ua, Beautymillenium.

Медійним співорганізатором заходу виступив 1-й блог-журнал України LuckyUkraine

Якщо Вас цікавить додаткова інформація про Конкурс та партнерство, будь ласка, телефонуйте за номерами: (067) 599 88 72 або artkids2018@gmail.com

comments powered by HyperComments